Edgecore ET7502-FR4

MODUŁ OPTYCZNY 400G QSFP-DD FR4

Moduł optyczny QSFP-DD 400 Gb/s firmy Edgecore jest przeznaczony do zastosowań w komunikacji optycznej na łączach 400 Gigabit Ethernet o długości do 2 km z wykorzystaniem światłowodu jednomodowego. Produkt ten posiada 8 niezależnych elektrycznych kanałów wejściowych/wyjściowych, które konwertują elektryczne dane wejściowe 50 Gb/s (PAM4) na 4 kanały sygnałów optycznych 100 Gb/s (PAM4). Interfejs elektryczny modułu jest zgodny z interfejsem 400GAUI-8 zdefiniowanym przez IEEE 802.3bs i jest zgodny z QSFP-DD MSA.

7,863.83 netto

9,672.51 brutto

Produkt dostępny na zamówienie

Bezpieczne płatności online
Wysyłka w ciągu 24h od zamówienia
Darmowa dostawa od 2000 PLN

Cechy / Funkcje:

  • Pojedyncze zasilanie 3,3 V
  • Rozpraszanie mocy < 10 W
  • Do 2 km przez światłowód SMF
  • Zgodność z QSFP-DD MSA
  • Interfejs elektryczny 8×53,125 Gb/s (PAM4)
  • Dupleksowe złącze LC
  • Temperatura pracy: 0°C do 70°C
  • Matryca PIN i TIA po stronie odbiornika
  • Interfejs I2C z wbudowanym cyfrowym monitorowaniem diagnostycznym
  • Zgodność z dyrektywą RoHS

 

Moduł optyczny QSFP-DD 400 Gb/s firmy Edgecore jest przeznaczony do zastosowań w komunikacji optycznej na łączach 400 Gigabit Ethernet o długości do 2 km z wykorzystaniem światłowodu jednomodowego. Produkt ten posiada 8 niezależnych elektrycznych kanałów wejściowych/wyjściowych, które konwertują elektryczne dane wejściowe 50 Gb/s (PAM4) na 4 kanały sygnałów optycznych 100 Gb/s (PAM4). Interfejs elektryczny modułu jest zgodny z interfejsem 400GAUI-8 zdefiniowanym przez IEEE 802.3bs i jest zgodny z QSFP-DD MSA.

 

 

 

Waga 0.2 kg
Typ modułu

400G QSFP-DD